Select Page

Eksperci w rozwiązywaniu problemów!

Zapewniamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania dla takich dziedzin jak geodezja i inżynieria, budownictwo, bezpieczeństwo, energetyka, interaktywna rozrywka oraz gry komputerowe. Doskonale radzimy sobie z kompleksowymi projektami, które wymagają specjalistycznych umiejętności oraz szybkiego rozwoju.

Rozwój technologii VR

Specjalizujemy się w projektowaniu i opracowywaniu niestandardowych rozwiązań w zakresie grafiki 3D oraz rzeczywistości wirtualnej, aby dotrzeć praktycznie do dowolnego miejsca, zbadać dowolną przestrzeń lub ulepszyć produkt i prezentację

Badania i Rozwój

Pomagamy w tworzeniu w pełni funkcjonalnego i wydajnego oprogramowania. Posiadamy wyjątkowe doświadczenie w zakresie tworzenia natywnych i wieloplatformowych aplikacji na platformy stacjonarne, wbudowane i mobilne!

Symulacje komputerowa i fizyka

Nasz zespół posiada unikalny poziom doświadczenia i wiedzy w zakresie grafiki komputerowej, fizyki, matematyki i symulacji. Korzystaj z naszej wiedzy w zakresie grafiki 3D w OpenGL, OpenCL, WebGL, Shaders, Vulkan

O Nas

Z siedzibą w Katowicach.

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania, która skupia zespół wiodących w branży ekspertów w dziedzinie oprogramowania, posiadający wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań, narzędzi oraz profesjonalnych usług. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania gwarantując jednoczesnie wysoką jakość. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla takich branż jak geodezja i inżynieria, budownictwo, bezpieczeństwo, energetyka, interaktywna rozrywka oraz gry komputerowe. 

Oferujemy ponadto kompleksowe usługi consultingowe z zakresu Agile Software Development. W zależności od potrzeb nasi eksperci mogą doradzić, jakiej technologii należy użyć, przygotować szczegółowy projekt całego systemu oraz wdrożyć wszystkie potrzebne funkcje.

Wspieramy klientów na wielu platformach w zakresie podejścia architektonicznego oraz interfejsu użytkownika, a także wdrażania narzędzi programistycznych i infrastruktury testowej.

Co robimy

Specjalistyczny rozwój oprogramowania dostosowany do Twoich potrzeb

Wizualizacje Graficzne

Skorzystaj z naszej wiedzy w zakresie grafiki 3D z wykorzystaniem takich technologii jak: OpenGL ES, Direct3D, WebGL, Shader, Vulkan. Technologie te mają kluczowe znaczenie w wielu dziedzinach, w tym wizualizacji danych, tworzeniu treści cyfrowych, CAD / CAM / CAE, grach, symulacji, modelowaniu, kodowaniu i przetwarzaniu wideo oraz finansach.

Symulacje komputerowe zjawisk fizycznych

Wiemy, jak rozwiązywać złożone problemy, wymagające najnowszych osiągnięć naukowych, opartych na złożonych koncepcjach matematyczno-fizycznych. Wykotrzystujemy takie technologie jak CUDA, OpenCL działających na procesorach  graficznych GPU, ze specjalnymi algorytmami zoptymalizowanymi pod kontem docelowych platform.

Big Data

Tworzenie aplikacji do wizualizacji w czasie rzeczywistym dla dużej ilości danych np. skanerow laserowych, LIDAR, “Point Clouds”.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu wieloplatformowych aplikacji dla wszystkich głównych platform mobilnych: iOS, Android i Windows Phone

Tworzenie oprogramowanie "Embedded"

Tworzenie oprogramowania “Embedded” oraz  usługi portowania z wykorzystaniem: asemblera C, C ++, ARM.

VR

Opracowujemy najnowocześniejsze rozwiązania dla szeregu platform, w tym: HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear VR, Google Daydream i Google Cardboard.